Ersağ üye girişi

ERSAĞ ÜYELiK BAŞVURU SiTESi

Ersağ'a nasıl üye olunur?

Ersağ üyelik formunu doldurduktan sonra cep telefonunuza gönderilen üye kodu ve şifreniz ile sisteme giriş yaparak hesap bilgilerinize ulaşır ve siparişlerinizi verirsiniz. Üye olduktan sonra aktifliğinizi yapmak, kendi alt grubunuza üye yapmak ve satış ekibinizi kurmak için 100 TL'lik siparişiniz ile beraber gerçekleşir ürün katalogu ilk siparişinizde gönderilir.

Ücretsiz üye olarak ihtiyacınız olan ürünleri %20 indirimli alabilirsiniz. Hediye seçeneklerinden yararlanıp yüksek kar ile satışlarınızı yapabilirsiniz.
Ersağ şirketinde üyelerden üyelik aidatı veya üye olmak için herhangibir ücret alınmaz. İçeriğinde kimyasal olmayan tüm ürünleri kendi ihtiyacınızı karşılamak için ücretsiz üye olup üye girişi yaparak indirimli alabilirsiniz.

Ersağ'a üye olduktan sonra kendi ekibinizi kurup grup cirosundan pirim kazanmak isterseniz ilk siparişinizde aktiflik sağlamak için 100 TL'lık sipariş vermelisiniz.

Ürünler tamamen bitkisel içerikli olup ve tüm ürünleri şirketin kendisi üretmektedir. Her ay ürün alma ve satış zorunluluğu yoktur. Üye olduktan sonra ürünleri üye indiriminden alabilirsiniz.

Ersağ üyelik formu için tıklayın.